Norrlands trä

Kontakta oss gärna.

Postadress box 68, 871 22 Härnösand.

Leverans- och besöksadress Sågarvägen 7, 870 10 Älandsbro.

Telefon växel 0611- 55 20 10.

Telefon kundservice återförsäljare 0611-55 20 03.

E-post order@norrlands.se eller hej@norrlands.se

Vi beklagar men vår fasta telefon är tillfälligt ur funktion. Teleoperatören arbetar med att åtgärda felet och tror att att telefonen åter ska fungera mitt på dagen på torsdag. Fram till dess når ni helst kundservice via e-post: order@norrlands.se. Där kan ni både lägga order och ställa era frågor. Ni kan också ringa 070-594 20 76, men eftersom det endast är en ingång har vi periodvis svårt att  ta emot alla samtal.

För kontakt med övriga medarbetare, vänligen använd nedan angivna mobiltelefonnummer alt e-post. 

Kundservice är öppen vardagar kl. 8-16, lunchstängt kl. 11.30-12.30.

För leverans påföljande vecka är det orderstopp torsdag kl. 14.00.

 

 

Jan Frycklund

Jan Frycklund

VD

070-685 59 30

jan@norrlands.se

Anneli Norlén

Anneli Norlén

Kundservice

0611-55 20 03

anneli@norrlands.se

Thomas Haglund

Thomas Haglund

Kundservice

0611-55 20 03

thomash@norrlands.se

Daniel Fahlén

Daniel Fahlén

Kundservice reklamationer

0611-55 20 23

daniel@norrlands.se

Birgitta Eriksson

Birgitta Eriksson

Logistik

0611-55 20 81

birgitta@norrlands.se

Henrik Halén

Henrik Halén

Produktionsplanering

0611-55 20 07

henrikh@norrlands.se

Kurt Edin

Kurt Edin

Säljare norra Sverige

070-666 10 81

0611-55 20 21

kurt@norrlands.se

Sören Sjögren

Sören Sjögren

Säljare södra Sverige

070-311 61 85

0611-55 20 09

soren@norrlands.se

David Hellberg

David Hellberg

Produktionschef

070-306 38 78

0611-55 20 18

david@norrlands.se

Tomas Petersson

Tomas Petersson

IT och kvalitet

070-653 49 68

0611-55 20 15

tomas@norrlands.se

Anneli Wallin

Anneli Wallin

Ekonomi

0611-55 20 11

anneliw@norrlands.se

Maria Nivfors

Maria Nivfors

Marknadskommunikation

070-222 43 76

0611-55 20 22

maria.n@norrlands.se

Ragnar Dahl säljare Norge

Ragnar Dahl

Säljare Norge

+47 906 48 128

ragnar@norrlands.com