Norrlands trä

Kontakta oss gärna.

Postadress box 68, 871 22 Härnösand.

Leverans- och besöksadress Sågarvägen 7, 870 10 Älandsbro.

Telefon växel 0611- 55 20 10.

Fax 0611-55 20 01.

E-post order@norrlands.se eller hej@norrlands.se

Telefon kundservice återförsäljare 0611-55 20 03.

Kundservice är öppen vardagar kl. 8-16, lunchstängt kl. 11.30-12.30.

För leverans påföljande vecka är det orderstopp torsdag kl. 14.00.

 

VD Karl Holmlund

Kalle Holmlund

VD

070-349 09 40

0611-55 20 19

kalle@norrlands.se

Anneli Norlén

Anneli Norlén

Kundservice

0611-55 20 03

anneli@norrlands.se

Thomas Haglund

Thomas Haglund

Kundservice

0611-55 20 03

thomash@norrlands.se

Daniel Fahlén

Daniel Fahlén

Kundservice reklamationer

0611-55 20 23

daniel@norrlands.se

Birgitta Eriksson

Birgitta Eriksson

Logistik

0611-55 20 81

birgitta@norrlands.se

Henrik Halén

Henrik Halén

Produktionsplanering

0611-55 20 07

henrikh@norrlands.se

Kurt Edin

Kurt Edin

Säljare norra Sverige

070-666 10 81

0611-55 20 21

kurt@norrlands.se

Sören Sjögren

Sören Sjögren

Säljare södra Sverige

070-311 61 85

0611-55 20 09

soren@norrlands.se

David Hellberg

David Hellberg

Produktionschef

070-306 38 78

0611-55 20 18

david@norrlands.se

Tomas Petersson

Tomas Petersson

IT och kvalitet

070-653 49 68

0611-55 20 15

tomas@norrlands.se

Anneli Wallin

Anneli Wallin

Ekonomi

0611-55 20 11

anneliw@norrlands.se

Maria Nivfors

Maria Nivfors

Marknadskommunikation

070-222 43 76

0611-55 20 22

maria.n@norrlands.se

Ragnar Dahl säljare Norge

Ragnar Dahl

Säljare Norge

+47 609 48 128

ragnar@norrlands.com